Byznys Story©

Byznys story je špičkový komunikační obsah v podobě filmového spotu. Jeho flexibilita jej předurčuje pro využití při prezentaci značky, představení produktů, náboru specialistů, referencí klientů a propojování ambasadorů se značkou.

FLEXIBILITA

Podívejte se na příklady a případové studie flexibilního využítí Byznys Story© pro různé potřeby byznysové komunikace. 

Raiffeisen

Byznys Story© Case study

Společnost Raiffeisen,  konkrétně její stavební spořitelna, obsluhuje své klienty prostřednictvím sítě nezávisle působících osobních poradců. Spot, který je součástí online náborové kampaně, představuje jednoho z jejich úspěšných poradců. Cílem je seznámit nové zájemce nejen s rozsahem jejich budoucí činnosti, ale také s perspektivou osobního života poradců, možnostmi pro seberealizaci a trávení volného času.

Tipsport & Data Force

Byznys Story© Case study

Tipsport je největší česká sázková společnost, která na trhu působí už tři dekády. IT hraje v Tipsportu zásadní a klíčovou roli už jen proto, že 95% sázek probíhá online. Potenciální B2B partneři dodavatele Data Force mají prostřednictvím spotu možnost se seznámit s technickým řešením Red Hat Satellite.

Nafigate

Byznys Story© Case study

Společnost Nafigate je lídrem na poli využívání nanotechnologie v průmyslové oblasti a kosmetice. Důležitým směrem jejich zaměření je také výroba filtračních nanotechnologií za využití revolučního zařízení Nano Spider.

Gastro Mach

Byznys Story© Case study

Společnost Gastro Mach je renomovaná rodinná firma z Jeseníku. Projektuje profesionální kuchyně a dodává kompletní portfolio gastro vybavení do kuchyní v České republice. Image spot představuje její zaměření, sortiment a obchodní vizi.

Jack Daniel's

Byznys Story© Case study

Součástí kampaně značky Jack Daniel's je i série portrétů ambasadorů, kteří se spojují s její značkou v nových souvislostech. Tento příběh představuje spolupráci s malou designovou firmou BeWooden, která vyrábí doplňky ze dřeva.

OBSAH PRO CELOU KAMPAŇ

Poskytneme vašemu marketingovému, PR a HR oddělení i všechny nezbytné nástroje pro úspěch vašich kampaní na sociálních sítích i mimo ně. Zeptejte se na všechny možnosti.

Formát 16:9

Běžný YouTube formát 16:9. Obraz tak jak ho znáte z webu nebo televize. Základní ekonomická varianta.

Filmový formát 21:9

Atraktivní filmový formát 21:9. Prémiový obraz, tak jak ho znáte z filmů. Vypadá dobře na webu a přehrává ho v plné kvalitě i YouTube. 

Formáty pro sociální sítě

Vertical 9:16 nebo square 1:1 pro sociální sítě.

Stories

Minutová verze spotu určená pro Story na Instagramu a Facebooku, poskytuje prostor pro hlubší zpracování tématu.

Fotoset

Soubor obsahující jak portréty, tak reportážní záběry, například komunikaci s týmem, práci nebo volnočasové aktivity.

AD

Zpracování do 30 sekundového reklamního spotu pro využití jako PreRoll, PostRoll nebo MidRoll v reklamních video systémech. Zahrnuje přidání loga, packshotu, nebo Call to Action na konci spotu.

Bumper

Pětisekundová upoutávka pro YouTube, ideální pro stručné a výrazné prezentace.

Clip

Série kratších, tematicky zaměřených výstřižků z videa, každý doplněný o přepis klíčové myšlenky. Ideální pro postupné zveřejňování na sociálních sítích nebo v blogu.

Rozhovor

Rozhovor zaznamenaný v rámci natáčení spotu v plném rozsahu převedený do textové formy.

Podcast

Originální rozhovor zpracovaný jako audio stopa pro podcast, včetně moderování nebo pouze z odpovědí.

BYZNYS STORY ORIGINAL

Jedno řešení pro všechny potřeby multimediální byznysové komunikace

4 BENEFITY

Bez ohledu na zaměření vytvořeného spotu, je naším cílem vytvořit poutavý a srozumitelný příběh, který osloví vaše publikum a posílí vaše byznysové cíle v konkurenčním prostředí.

1 | Prověřená klienty

Naši Byznys Story© neustále zdokonalujeme, ale je to již dobře osvědčený a na základě zpětné vazby od našich klientů vyladěný produkt. S námi se nemusíte obávat experimentů – garantujeme precizní a profesionální provedení.

2 | Transparentnost a zkušenosti

Nabízíme služby, které jsou podloženy dvacetiletou praxí v mediální produkci, nikoli odvozené od nabídek konkurenčních společností. Stojíme pevně za každým krokem v realizaci a vše vám rádi podrobně vysvětlíme. Neváhejte a spojte se s námi.

3 | Ušetříte s námi čas

Naším cílem je kreativita tam, kde má skutečně smysl. Dodržujeme profesionální a ověřené postupy v přípravě obsahu, což minimalizuje chyby. V technické i postprodukční fázi se zaměřujeme na trvalou kvalitu, dáváme přednost kvalitě před levnými efekty.

4 | Rozmluvíme každého

Specializujeme se na překonání trémy a nedostatku zkušeností před kamerou. Nabízíme psychologickou podporu a prvky mediálního tréninku, abychom zajistili, že každý se před kamerou cítí sebejistě

UPGRADUJTE VAŠE VIDEA NA KOMPLEXNÍ BYZNYS STORY©

Produkce video obsahu vyžaduje vzhledem ke své komplexnosti absolutní pochopení vašeho záměru. Spojte se s námi, nebo si nechte zavolat.